Kontakt

autor tohoto webu:
bolek@fotomoto.cz

A mám ju!!! (nová GSX 1400)

Tak dnes úspěšně skončila moje více než dvouměsíční anabáze se změnou motorky…

Celé to začalo letos v květnu na Suzuki Day v Brně, kde jsem na okruhu absolvoval zkušební jízdu na GSX 1400. V té době jsem o změně mašiny vůbec neuvažoval, půjčil jsem si ji jen tak ze zvědavosti 🙂 .

Když jsem ji po těch třech odkroužených okruzích vracel a Monča viděla můj blažený výraz, pronesla památnou větu: „Já jsem ti říkala, ať na to nelezeš, teď ju budeš chtít!“ 🙂 .
A měla pravdu, semínko bylo zaseto… Nicméně tehdy jsem si ještě vůbec nedovedl představit, jak bych to zafinancoval, takže jsem to bral jako pěkný sen. Jenomže koncem srpna se mi naskytla možnost na slušný úvěr a já začal uvažovat, že bych mohl prodat Inazumu a koupit 14-tku. Po pár probděných nocích, kdy jsem zvažoval, jestli to utáhnu, nebo ne, jsem se konečně rozhodl a podal inzerát na prodej Inazumy. Sice nám tím utekl konec sezóny, ale nyní je to všechno vyváženo krásnou novou červeno-černou GSX 1400.
Takže svojí bývalé GSX750 přeji hodného nového pána (paní) a nám s Mončou přeji, aby nám 14-tka sloužila minimálně stejně dobře jako Inazuma…

Komentáře jsou zakázány.